Konepalvelu H. Raatikainen Oy - Yhteystiedot

 
H. Raatikainen Oy
Mestarinkatu 16
70700 Kuopio
posti@h-raatikainen.fi

Laskutus

Y-tunnus: 1474573-2
Sähköiset laskut:  FI67 5600 0520 0816  81 OKOYFIHH

Yhteyshenkilöt


Mika Parkkila, Työnjohto ja laskenta
044 7474 689
mika.parkkila@h-raatikainen.fi

Janne Sutinen, Työnjohto ja laskenta
044 7474 688
janne.sutinen@h-raatikainen.fi

Valtteri Lyytinen, Työnjohto ja laskenta
044 7474 670
valtteri.lyytinen@h-raatikainen.fi

Pasi Raatikainen, Työnjohto 
044 7401 387
pasi.raatikainen@h-raatikainen.fi

Kuljetukset/ lavatilaukset
040 4870 613

Paavo Raatikainen, Toimitusjohtaja
044 766 9142                                            
paavo.raatikainen@h-raatikainen.fi

Kirsi Raatikainen, Toimisto
044 0868 254
kirsi.raatikainen@h-raatikainen.fi